Home | Nieuws |De Band foto's | De muzikanten | Referenties | Playlist | Video's |

AGENDA OPTREDENS THE SHADOOGIES
NR STAD OF GEMEENTE PLAATS UUR
87 Lebbeke 18/12/2018 dansnamiddag CC De Biekorf Stationsstraat 23, Lebbeke 14 uur
86 Ruiselede 2/10/2018 Okra dansnamiddag Zaal Sport en spel Tieltstraat Ruiselede 14.30 uur
85 Oostrozebeke 20/9/2018 Okra koffietafel OC De Mandelroos Gemeenteplein Oostrozebeke 14.30 uur
84 Oostduinkerke 21/8/2018 4 daagse van de Ijzer, Weide Tepelhoornstraat Oostduinkere 20uur
83 Ruiselede 4/8/2018 Molenfeesten Tent markt Ruiselede 20 uur
82 Brugge 24/6/2018 Mallemale feesten, Beikenlaan, 185, Sint Kruis Brugge 14.30 uur
81 Lebbeke 20/3/2018 CC De Biekorf Stationsstraat 23, Lebbeke 14 uur
82 Ruiselede Okra, zaal sport en spel Tieltstraat. 14 uur
81 Oostduinkerke vierdaagse wandeling Oostduinkerke, start. 20 uur
80 Blankenberge Theater Colisee Prive
79

Lebbeke

CC De Biekorf Stationsstraat 23 14 uur
78 Galmaarden GC Baljuwhuis kammeersweg 2 14 uur
77 Lebbeke CC De Biekorf Stationsstraat 23 14 uur
76 Wingene Podium kerkplein 21 uur
75 Ruiselede Molenfeesten tent Kerkplein 21 uur
74 Wingene Kerkplein 17.00 u
73 Bellem Nieuwstraat, koer school 19.30 u
72 Bredene Duinenplein 14 .00 u
71 Bachte Maria Leerne Huwelijksverjaardag Prive
70 Nazareth Hotel Nazareth - The Sixties 14.00 u
69 De Panne Kerstmarkt De Panne 18.00 u
68 Beernem Oc De kleine beer, C. Marichalstraat 5, Beernem 14.00 u
67 Bredene sas Markt concert 9.30 u
66 Merendree Verjaardagsfeest Prive Prive
65 Wingene Kerkplein 16.00 u
64 Middelkerke Oostendelaan 139 Prive
63 Lokeren Achter de kerk - Oldtimer tractors 14.30 u
62 Oudenaarde Retro Service Oudenaarde Prive
61 Zwevezele Cafe De Novene Bruggestraat 1 21.00 u
60 Zottegem Prive verjaardagsfeest 65 jaar Prive
59 Ruiselede 't Fonteintje 20.00 u
58 Blankenberge Liberty langestraat 55 20.30 u
57 Wingene Kerkplein 17.30 u
56 Halle Sint-Rochus braderie 18.00 u
55 Oostduinkerke Podium zeedijk 20.00 u
54 Middelkerke Zeedijk Westende- bad - Trianon 20.00 u
53 Zoutleeuw grote markt 21.00 u
52 Ruiselede Opening Molenfeesten 21.00 u
51 Brugge Buurthuis De Wissel 20.00 u
50 Tielt Mulle De Terschueren 18.00 u
49 Geraardsbergen Parochiale zaal Prive
48 Affligem Kermis 17.30 u