Home | Nieuws |De Band foto's | De muzikanten | Referenties | Playlist | Video's |

OPTREDENS THE SHADOOGIES
NR STAD OF GEMEENTE PLAATS UUR
89 Lebbeke 18/12/2018 dansnamiddag CC De Biekorf Stationsstraat 23 Lebbeke 14 uur
88 Ruiselede 2/10/2018 Okra dansnamiddag Zaal Sport en spel Tieltstraat Ruiselede 14.30 uur
87 Oostrozebeke 20/9/2018 Okra koffietafel OC De Mandelroos Gemeenteplein Oostrozebeke 14.30 uur
86 Oostduinkerke 21/8/2018 4 daagse van de Ijzer, Weide Tepelhoornstraat Oostduinkere 20 uur
85 Ruiselede 4/8/2018 Molenfeesten Tent markt Ruiselede 20 uur
84 Brugge 24/6/2018 Mallemale feesten, Beukenlaan, 185, Sint Kruis Brugge 14.30 uur
83 Lebbeke 20/3/2018 CC De Biekorf Stationsstraat 23 14 uur
82 Ruiselede Okra dansnamiddag, zaal sport en spel Tieltstraat. 14 uur
81 Oostduinkerke Vierdaagse wandeltocht, start 20 uur
80 Blankenberge Theater Colisee - Iedereen welkom. Kerkstraat 27 Blankenberge. Zie affiche nieuws. 20 uur
79

Lebbeke

CC De Biekorf Stationsstraat 23 14 uur
78 Galmaarden GC Baljuwhuis kammeersweg 2 14 uur
77 Lebbeke CC De Biekorf Stationsstraat 23 14 uur
76 Wingene Podium kerkplein 21 uur
75 Ruiselede Molenfeesten tent Kerkplein 21 uur
74 Wingene Kerkplein 17.00 u
73 Bellem Nieuwstraat, koer school 19.30 u
72 Bredene Duinenplein 14 .00 u
71 Bachte Maria Leerne Huwelijksverjaardag Prive
70 Nazareth Hotel Nazareth - The Sixties 14.00 u
69 De Panne Kerstmarkt De Panne 18.00 u
68 Beernem Oc De kleine beer, C. Marichalstraat 5, Beernem 14.00 u
67 Bredene sas Markt concert 9.30 u
66 Merendree Verjaardagsfeest Prive Prive
65 Wingene Kerkplein 16.00 u
64 Middelkerke Oostendelaan 139 Prive
63 Lokeren Achter de kerk - Oldtimer tractors 14.30 u
62 Oudenaarde Retro Service Oudenaarde Prive
61 Zwevezele Cafe De Novene Bruggestraat 1 21.00 u
60 Zottegem Prive verjaardagsfeest 65 jaar Prive
59 Ruiselede 't Fonteintje 20.00 u
58 Blankenberge Liberty langestraat 55 20.30 u
57 Wingene Kerkplein 17.30 u
56 Halle Sint-Rochus braderie 18.00 u
55 Oostduinkerke Podium zeedijk 20.00 u
54 Middelkerke Zeedijk Westende- bad - Trianon 20.00 u
53 Zoutleeuw grote markt 21.00 u
52 Ruiselede Opening Molenfeesten 21.00 u
51 Brugge Buurthuis De Wissel 20.00 u
50 Tielt Mulle De Terschueren 18.00 u
49 Geraardsbergen Parochiale zaal Prive
48 Affligem Kermis 17.30 u